Zselíz gimisei 2000-2004
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AD REVIDENDUM 2009

5 posters

Go down

AD REVIDENDUM 2009 Empty AD REVIDENDUM 2009

Témanyitás  harisp Szer. Szept. 16, 2009 12:01 pm

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek, aki résztvett az osztálytalálkozón, hogy időtt szakított a régi osztálytársakra. Jó volt így eggyütt látni a társaságot, és remélem 5 év múlva legalább ennyien összejövünk. Külön köszönet azoknak a személyeknek akik segítettek a szervezésben.
Szeretném ha ez a fórum továbbra is működne, tehát használjuk egészséggel......
Egy fontos dolgot elfelejtettem felhozni az osztályfőnöki órán, mégpedig, hogy ki vagy kik fogják szervezni a következő osztálytalálkozót. Azt javaslom, hogy legyen 1 ember az A-bol és 1 ember a B-osztályból. Akik vállalják azok kérem jelentkezzenek, vagy bevezethetjuk azt is, hogy az előző szervező választ ki 1 személyt maga helyett.
harisp
harisp

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

AD REVIDENDUM 2009 Empty Re: AD REVIDENDUM 2009

Témanyitás  zsuzsa Szer. Szept. 16, 2009 3:16 pm

Peti, a legnagyobb köszönet téged illet, mivel nagyon jól megszervezted a találkozót, és szerintem nem tévedek, ha azt állítom, h mindenki nagyon jól érezte magát. Számomra felejthetetlen marad ez az 1. osztálytalálkozó. És remélem, h a többi is ilyen jól fog sikerülni.
Ami pedig a szervezést illeti, a B osztályból én szívesen elvállalom, persze csak ha a többiek is ezt jónak látják. De ha valaki más is szeretné, akkor csinálhatjuk együtt.
zsuzsa
zsuzsa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 38
Tartózkodási hely : Zselíz, Slnečná 1

Vissza az elejére Go down

AD REVIDENDUM 2009 Empty Re: AD REVIDENDUM 2009

Témanyitás  WesJ@nY Szer. Szept. 16, 2009 3:34 pm

Hat igen, szerintem is frajeros akcio volt... koszonet a szervezo tarsasagnak...
Nekem meg az a kerdesem lenne, hogy honnan es mikor lehet lehuzni a fenykepeket... majd dobjatok ide fel a linket hogy mindenki le tudja huzni...
WesJ@nY
WesJ@nY

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : CZ - Brno

Vissza az elejére Go down

AD REVIDENDUM 2009 Empty Re: AD REVIDENDUM 2009

Témanyitás  zsuzsa Szomb. Szept. 19, 2009 2:22 pm

Hello. A myvip-re már feltöltöltöttem a képeket, a facebook-ra is majd felteszem. Viszont nem csak én fényképeztem, a többiek képeire is kíváncsiak vagyunk. Csók mindenkinek I love you
zsuzsa
zsuzsa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 38
Tartózkodási hely : Zselíz, Slnečná 1

Vissza az elejére Go down

AD REVIDENDUM 2009 Empty Re: AD REVIDENDUM 2009

Témanyitás  Moncsi Szomb. Szept. 26, 2009 6:04 pm

Na sziasztok:) Szinten koszonet mkinek, de legfokepp Peti, Neked... Wink Ha gondoljatok, es ha az en osztalytarsaim is egyetertenek, szivesen elvallalom a szervezest, viszont szinte biztos vagyok abban, hogy ugyanugy, ahogy most is, nem leszek egyedul, es Te sem Zsuzsa...Smile es a kepekkel kapcsolatban, en senkit nem lattam aki rajtad ki vul fenykepezett volna Zsuzsa...Smile remelem nem kell ujbol 5 evet varni, hogy talalkozzunk...:)pussz mindenkinek,sziasztok. Es a vegere, koszi Peti, hogy vegulis megengedted,hogy hasznaljuk ezt a forumot barmi mas celra is... Cool
Moncsi
Moncsi

Hozzászólások száma : 59
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
Age : 38

Vissza az elejére Go down

AD REVIDENDUM 2009 Empty Re: AD REVIDENDUM 2009

Témanyitás  zsuzsa Hétf. Szept. 28, 2009 12:39 pm

Moni, én is biztos vagyok benne, hogy nem leszünk egyedül, hisz ott leszünk egymásnak, ha segítség kell, meg hát szívesen fogadjuk az önként jelentkezőket is Smile
Ami pedig a képeket illeti, ha nem csal az emlékezetem, akkor Saskői Linda kolléganőnk is fényképezett, de szerintem nem sokat, mert valami folytán nem úgy müködött a gépe, ahogy ő szerette volna. Többiek pedig legközelebb ne tessék elfeljteni a fényképezőgépeket, mert szerintem nem csak az én képeimre kíváncsi mindenki. Very Happy
És az a legközelebb mi lenne, ha jövőre lenne? Moni, mit szólsz, megszervezzük? Többiek, ti benne lennétek? (már ha olvassa valaki ezt a fórumot) Very Happy
zsuzsa
zsuzsa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 38
Tartózkodási hely : Zselíz, Slnečná 1

Vissza az elejére Go down

AD REVIDENDUM 2009 Empty Re: AD REVIDENDUM 2009

Témanyitás  Svoren Ákos Csüt. Okt. 01, 2009 4:23 pm

hi!
en is nagyon rulok, hogy ilyen szep szamban osszejottunk, ezert koszonet a szervezoknek es hamar felhoztatok, en szivesen bennelennek egy ujabb talalkozoban.vegulis nem tortenik semmi ha nem tartjuk magunkat a szokasokhoz, es nem varunk 5 evet.

Svoren Ákos

Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

AD REVIDENDUM 2009 Empty Re: AD REVIDENDUM 2009

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.