Zselíz gimisei 2000-2004
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helyszín......

+10
ikrek
eci
dani
Eva
klari
Marika
Moncsi
zsuzsa
harisp
14 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Helyszín...... Empty Helyszín......

Témanyitás  harisp Hétf. Jún. 22, 2009 12:37 pm

Sziasztok, a helyszínnel kapcsolatban felmerült azaz ötlet is, hogy a "vadászházban" (nem messze van a Bowling-tól), is meg lehetne szervezni. A zselíziek biztosan tudják melyik helyről beszélek...... A bérlet cca.: 80EUR/nap, de ez nem tuti.... Ott inkább grilles hangulat, lenne, de van 1 nagy terem is ahol esetleg rossz idő esetén szintén el lennénk. Én személy szerint a vacsorás, restis dolgot elutasítom.... de természetesen alkalmazkodom.......
harisp
harisp

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  zsuzsa Hétf. Jún. 22, 2009 1:14 pm

Peti, a vadászház szerintem is jó ötlet, biztosan sokkal jobb lenne a buli ott, mint valamilyen restiben.
Többiek, ti mire szavaztok?
zsuzsa
zsuzsa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : Zselíz, Slnečná 1

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Moncsi Hétf. Jún. 22, 2009 5:44 pm

En alkalmazkodok...
Moncsi
Moncsi

Hozzászólások száma : 59
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
Age : 38

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Marika Hétf. Jún. 22, 2009 7:32 pm

Hello

a vadaszhaz szuper Very Happy
Marika
Marika

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  klari Hétf. Jún. 22, 2009 10:21 pm

Nekem ugyan fogalmam sincs, hol a "vadászház", de majd csapódok vkihez. Egyébként alkalmazkodom. cheers
klari
klari

Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 22.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Moncsi Hétf. Jún. 22, 2009 10:25 pm

Szia Klariiii:) Hozzam csapodhatsz egesz nyugodtan...:)en se tudom hol van, de sebaj...valahova majdcsak eljutunk:)
Moncsi
Moncsi

Hozzászólások száma : 59
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
Age : 38

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  zsuzsa Hétf. Jún. 22, 2009 10:32 pm

Jaj, lányok, ne féljetek, Zselízen mindent meg lehet találni. Jó hely, higgyétek el nekem. Ha esetleg idegenvezetőre lenne szükségetek eme nagy városban, én szívesen állok rendelkezésetekre. Very Happy
zsuzsa
zsuzsa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : Zselíz, Slnečná 1

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Moncsi Hétf. Jún. 22, 2009 10:34 pm

Pedig annyira felek Zsuzsa...el se hinned...SmileSmileSmile
Moncsi
Moncsi

Hozzászólások száma : 59
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
Age : 38

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  zsuzsa Hétf. Jún. 22, 2009 10:37 pm

tudom Moni, hisz ismerlek. Very Happy De velem nem kell félned, azt garantálom. Laughing
zsuzsa
zsuzsa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : Zselíz, Slnečná 1

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Moncsi Hétf. Jún. 22, 2009 10:39 pm

Na, azt hiszem hamarebb fogok en rad vigyazni, mint Te ram...Smile
Moncsi
Moncsi

Hozzászólások száma : 59
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
Age : 38

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  zsuzsa Hétf. Jún. 22, 2009 10:39 pm

no comment Laughing
zsuzsa
zsuzsa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : Zselíz, Slnečná 1

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  harisp Kedd Jún. 23, 2009 7:15 am

Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat a többségnek passzol a vadászház, de azért jó volna ha minnél többen véleményt mondanának. Sok embert még nem látok ezen a fórumon, tehát terjesszétek a címet, hogy akinek lehetősége van az tudjon hozzászólni a dolgokhoz.......
harisp
harisp

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Eva Kedd Jún. 23, 2009 2:23 pm

nekem is jo...csak en se tom,hol van...de az mind1,es mar amoda irtam,h szept.5-e mekem nem jou....de maskor barmikor....ja es ha veletlenul oktoberig huzodna...akkor okt. 9-e se jou... Embarassed
Eva
Eva

Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  harisp Kedd Jún. 23, 2009 6:52 pm

ma voltam megkerdezni a helyszint, az ár 50EUR/nap, ami szerintem nem veszélyes. Még annyit mondtak, hogy minnél hamarébb szóljunk, mert általában minden 7végén foglalt valamilyen akcióra.
harisp
harisp

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  zsuzsa Kedd Jún. 23, 2009 7:00 pm

HáT AKKOR EMBERKéK NAGYON GYORSAN SZEDJUK OSSZE MAGUNKAT, éS DONTSUK EL, HOGY SZEPTEMBER 5-E UTáN MELYIK HéTVéGE LENNE A LEGIDEáLISABB!!!
nekem mindegy amúgy.
zsuzsa
zsuzsa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : Zselíz, Slnečná 1

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Dé Kedd Jún. 23, 2009 7:11 pm

A Vadaszház ugy tudom 50 eur,magunknak kell fozni,a buli utan kitakarítani.Nem hiszem hogy valaki vallal majd olyan felelosséget.Szerintem kényelmesebb lenne leulni,várni az ennivalot,beszélgetni,szorakozni.Ez az én szerény véleményem.Segítek amiben tudok, az idombol kitelik.


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  harisp Kedd Jún. 23, 2009 7:30 pm

Felőlem restiben is megrendezhetjük, de azzal számolni kell, hogy ha 1 vacsorára elmegyünk akkor jó esetben max. éjfélig fognak velünk foglalkozni, aztán vagy mi fizetjük a perszonált (ami nem 50 és nem 100 EUR) vagy mehetünk haza.......
harisp
harisp

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  zsuzsa Kedd Jún. 23, 2009 7:40 pm

szerintem igaza van a petinek, ugyhogy a vadaszhaz azert is jobb, mert ott addig lehetunk, amig akarunk.a fozes, meg a takaritas szerintem nem lesz problema, en szivesen segitek mindkettoben. és itt jobban el is engedhetjuk magunkat, mint valami restiben. persze én respektálom a tobbiek véleményét is.
zsuzsa
zsuzsa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : Zselíz, Slnečná 1

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Eva Szer. Jún. 24, 2009 1:19 pm

Szerintem is Petinek van igaza...csinalhatunk vmi hidegtalakat...meg suthetunk,fozhetunk...aztan meg 1utt osszetakaritunk...persze csak aki birni fogja a strapat Very Happy
Eva
Eva

Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 18.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Dé Szer. Jún. 24, 2009 1:25 pm

Ha a tobbség ugy dont,hogy legyen Vadászház hát legyen,de ne gondoljátok hogy a hidegtálak olcsobban jonnek ki mint a kész vacsora.Majd kiderul mit mondanak a tobbiek pl a családos emberkék a fozésre meg a takarításra.


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Dé Szer. Jún. 24, 2009 1:55 pm

Ilona és Szabina osztja véleményemet,mi kikapcsolodni,szorakozni szeretnénk,nem felel meg a fozés meg a takarítás,Nem hiszem hogy olyan drága lenne a resti,az az 1 vacsora vmi ital,vagyunk elegen,Egy találkozonak a tanuja lehettem a Csikoban,jo hangulat volt és zene is, mivel épp 1 lagzis szombatot választottak.


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  harisp Szer. Jún. 24, 2009 2:15 pm

Én is családos ember vagyok, és nem csinálok abból gondot, hogy a buli után maradnom kell takarítani...... Amúgy nem kell mindenkinek maradni, szerintem elég ha 5-6 zselízi emberke marad takarítani, nem hiszem azért hogy olyan marha nagy disznóólat fogunk hagyni magunk után.......

Mondok még 1 alternatívát: rendelünk vacsorát restiből, mondjuk tálakat, azt ott feltálaljuk (leszek a pincér) és már kész is a gyertyafényes vacsora cheers ........piát vehetünk magunknak, amiért a restiben szintén jócskán kell fizetni.........

Kérek mindenkit, aki olvassa a fórumot, hogy mondjon véleményt, hol legyen.....Tudom, hogy annak aki nem tudja melyik helyszínről van szó nehéz választ adnia, de tulajdonképpen csak arról kell döntenie, hogy restis vagy inkább kinti, tábortüzes hangulatban legyünk......... És talán már írtam, de ott van egy nagyobb terem is ahol lagzikat és más bulikat szoktak rendezni - itt el lennénk rossz idő esetén......
harisp
harisp

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Dé Szer. Jún. 24, 2009 2:27 pm

Irtam mar hogyha a tobbség ugy dont legyen,aki a forumon van mar tudjuk a véleményét,de akkor is tul sokan vannak akik nem tudnak semmit.A szervezoknek kellene osszeulni és nem forumon megbeszélni,a szeptember mindenkinek jo vagyis a tobbségnek a tobbi alkalmazkodik.El kell donteni a helyszínt és kész nem mindenkit kérdezgetni,annyian vagyunk hogy egy véleményen ugysem leszunk.Nem lehet mindenkinek a kedvében járni.


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  harisp Szer. Jún. 24, 2009 2:45 pm

Ennek a fórumnak az a célja hogy aki tud és lehetősége van szóljon hozzá a dolgokhoz. Nem szeretnék olyan helyzetbe kerülni, hogy azzal fognak piszkálni, hogy 3-4en összeültünk és eldöntöttük mi lesz... Ez afféle közvélemény kutatás, ami irányt mutat a szervezőknek, miképp legyen. A többség a vadászház melett van....
Kérek mindenkit, hogy aki még nem kommentálta a helyszínt, az tegye meg a 7végéig, hogy intézhessük a szükséges foglalásokat.
harisp
harisp

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Moncsi Szer. Jún. 24, 2009 3:11 pm

Na ez mar tetszik Peti:) Pincerkent meg ugysem lattalak Wink ha mar a ferfiak pincerkednek, takarithatnak is masnap:)SmileSmile Jovanno, nem hulyulok:) En is maradhatok, igaz "kulfoldi" vagyok, majd en leszek a felugyelo, hogy minden ugy menjen ahogy kell:)SmileSmile Szerintem is itt kell megbeszelni, mivel tobb ember tud hozzaszolni, minthogy osszeuljenek 4en, es eldontenek mindent...aki meg nincs itt a forumon, az amugysem lenne ott a 4 ember kozott.
Moncsi
Moncsi

Hozzászólások száma : 59
Csatlakozás ideje : 2009. Jun. 17.
Age : 38

Vissza az elejére Go down

Helyszín...... Empty Re: Helyszín......

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.